РЕШЕЊЕ ПРОБЛЕМА ЈЕ У - СНОВИМА Астро савет за 26. март: Месец вечерас улази у Рибе, обавезно запамтите шта ћете сањати
МЕСЕЦ вечерас напушта нервозну, ћудљиву Водолију и улази у водени, интуитивни знак Риба у коме се осећа много боље, па се тако и расположење поправља, нарочито код јунских Ракова, октобарских Шкорпија и фебруарских Риба.
Фото: Shutterstock
Томе треба додати и повољне аспекте које Месец прави с транзитним планетама - Нептуном који управља Рибама, а затим и са ретроградном Венером и ретроградним Меркуром. Снови доносе могућност решења неких проблема. Ова позиција Месеца доноси и инспирацију уметницима, као и свеже идеје свима онима чије занимање захтева црту креативности.
Ретроградни Меркур и Венера још мало праве конјункцију у Овну, јер се Венера враћа у Рибе 27. марта, а Меркур 30. марта. Овај спој планета разума и љубави, у привидном ходу уназад, даје шансу Овновима да дођу себи после периода конфузије у којој су се нашли претходних недеља.
У томе им помаже Плутон (један од владалаца Овна) из Водолије, који прави секстил с Венером и Меркуром, па ће нестрпљиви Овнови пронаћи у себи снагу да превазиђу све оно што их оптерећује или ће им у томе помоћи неки пријатељ.
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
МНОГО ЈЕ ЛУДА, БРАТЕ, БЕЖИ! Шабан убеђивао водитеља да не жени певачицу: "Нађи неку фину!"
ПОКОЈНИ краљ народне музике, Шабан Шаулић, био је човек кога су сви обожавали, а многи и дан-данас памте његове савете и критике.
05. 11. 2025. у 10:44
Коментари (0)