МАЛИ ПИСТАЋО ДОШАО НА СВЕТ: Рођено штене са зеленим крзном (ВИДЕО)
ИТАЛИЈАНСКИ фармер Кристијан Малоки није могао да верује својим очима када је његова керуша родила штене са зеленим крзном.

Фото: Принтскрин Јутјуб
Сићушни пас део је легла од пет куца која су сва осим њега имала, као и њихова мама, бело крзно. Са зеленим крзном родио се њихов брат, кога су власници одмах назвали Пистаћ.
Изузетно је ретко да се пас роди са крзном зелене боје. Сматра се да се то дешава када штене бледе боје у мајчиној материци дође у контакт са зеленим пигментом званим биливердин. То је исти пигмент који узрокује зелену боју у модрицама.
Међутим, необична боја псића неће трајати заувек. Светло зелена боја коју је његово крзно имало на дан његовог рођења бледи из дана у дан, пише Ројтерс.
Фармер је ипак одлучио да Пистаћа не поклони никоме већ остави на фарми са мајком и обучава за чување оваца.
Малоки је рекао да је у овим тешким временима пандемије вируса корона зелена симбол наде и среће, те мисли да је је Пистаћу суђено да у ово тешко време измами осмехе на лица људи.
rs.sputniknews.com

"ПЛЕНУМ СА 7 ЉУДИ? НЕМА ГА ВИШЕ! У ЗГРАДИ ЈЕ ХАОС, 4 ДАНА ТРЕБА ДА СЕ ЧИСТИ" Деканка Филолошког факултета лично избацује згубидане из зграде
НЕКАДА највећа блокадерка, деканка Филолошког факултета, Ива Драшкић Вићановић избацила је блокадере из зграде факултета.
22. 07. 2025. у 14:41 >> 16:30

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

ВЕЛИКЕ ДЕВОЈКЕ: Федерерове ћерке више нису мале - лепе близнакиње, видите на кога личе (ФОТО)
ПОРЕД њих две, Роџер Федерер је отац двојице дечака - Леа и Ленија.
22. 07. 2025. у 17:19
Коментари (0)