МОНСТРУОЗНИ ЧИН У ВИНКОВЦИМА: Псу одсекли реп, па га обесили у шуми
НЕПОЗНАТ починитељ или више њих иживљавали су се на псу ког су завезали и обесили у шуми у Винковцима.
Фото: Архива ВН
Како преносе медији из Хрватске, псу су одсекли реп и таквог га оставили.
О свему је обавештено Удружење за заштиту животиња Роццо из Винковаца. На свом Фајсбуку написали су како је пас пронађен у шуми, обешен и без репа. Радници су му помогли и скинули га, пас је жив.
- Млад је. Не би имао снаге још дуго. Реп јесте одрезан, шапа није, али је било трауме. Огуљена је и делује деформирано. Иде на РТГ, санираће рану па ћемо потом имати више информација - рекла је Тања Глујић из Удружења.
(24сата.хр)
Препоручујемо
УЖАС НА ДРАВИ: Младићима се преврнуо чамац - један одбио помоћ, па нестао у таласима!
21. 06. 2021. у 19:12
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)