ВРУЋИНА ОДНЕЛА ПРВУ ЖРТВУ: Мушкарац преминуо у трамвају - трагедија у загребачкој Дубрави

Новости онлине

23. 06. 2021. у 17:13

У ЗАГРЕБАЧКОЈ Дубрави један мушкарац је колабирао у трамвају да би упркос свим напорима да му спасу живот, убрзо преминуо.

ВРУЋИНА ОДНЕЛА ПРВУ ЖРТВУ: Мушкарац преминуо у трамвају - трагедија у загребачкој Дубрави

Фото: Депоситпхотос/Илустрација

Из Наставног завода за хитну медицину Града Загреба казали су да су добили дојаву у 13 сати, као и да је на месту догађаја утврђено да мушкарац средњих година није имао пулс кад су стигли, пише Вечерњи лист.

Он се тресао и није дисао. Упркос свим напорима лекара, он је преминуо.

У Хрватској је због високих температура ваздуха, проглашен на снази метеоаларм.

(Вечерњи лист)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.

12. 02. 2026. у 09:41

Коментари (0)

ЗА ЦЕЦУ ОПЕТ - ШИПАК! Зашто јој ни ове године не дају Ушће 3? Терминчић звани Видовдан - да се неко смилује