ГЛАВНИ КОНСТРУКТОР ХАШКЕ НЕПРАВДЕ У ПОТОЧАРИМА: Најс позвао Србе да признају убијање невиних Бошњака
10. 07. 2021. у 18:40
ЏЕФРИ Најс, бивши тужилац Хашког трибунала и главни конструктор хашке неправде над Србима, борави у Поточарима на обележавању 26. годишњице наводног геноцида у Сребреници.
Повезане вести
АЛБАНЦИ ОВО НИСУ ЖЕЛЕЛИ ДА ЧУЈУ: Вјерица Радета брутално понизила лажну државу због "резолуције о Сребреници"
ПОТПРЕДСЕДНИК Српске радикалне странке Вјерица Радета изјавила је да тзв. Косово није држава и да њихова резолуција о Сребреници не може имати било какве реперкусије на неком ширем плану.
08. 07. 2021. у 15:55
ДОДИК ПОСЛАО ПРКОСНУ ПОРУКУ ГЕНОЦИДАШИМА: Српска ће наставити да живи, више Срба страдало у Сарајеву него муслимана у Сребреници
ИДЕЈА Републике Српске мора да остане чиста, истина је незаобилазна, а Српска се не бори за "своју" истину, већ за објективан приступ чињеницама, порука је српског члана и председавајућег Председништва БиХ Милорада Додика са трибине "Деконструкција митова о сарајевском суживоту и геноциду у Сребреници", која се одржава у Београду.
08. 07. 2021. у 12:48
РАЗБИЈЕН МИТ О СРЕБРЕНИЦИ: Српски одговор на језиву кампању геноцидаша
ИНФОРМАТИВНО-политички портали „Све о Српској“ и „Факти“ уз подршку Представништва Републике Српске у Србији у београдском Прес центру УНС-а организовао тематску трибину под насловом „Деконструкција митова о сарајевском суживоту и геноциду у Сребреници“.
08. 07. 2021. у 12:08 >> 15:19
ОГЛАСИО СЕ ДЕМОКРАТСКИ ФРОНТ: Антисрпске резолуције ујединиле Ђукановића, Кривокапића, Бечића, Куртија, Тачија и Харадинаја
РЕЗОЛУЦИЈА о Сребреници коју су усвојили албански есктремисти из лажне државе Косово сведочи о томе да се ради о смишљеној акцији у региону и нападу на Србију и српски народ, који се координира из добро познатих кругова, наводи се у саопштењу Демократског фронта.
07. 07. 2021. у 22:10
ПИТАЊЕ НА КОЈЕ САРАЈЕВО НЕМА ОДГОВОР: Додик директно у мету - Зашто нико не прогласи дан жалости кад су у питању српске жртве? (ВИДЕО)
СРПСКИ члан и председавајући Председништва БиХ Милорад Додик питао је на РТРС зашто нико не прогласи дан жалости у БиХ кад су у питању српске жртве.
07. 07. 2021. у 20:50
Најновије из рубрике
"ПЛАТИЋЕТЕ ЦЕНУ!" Из Техерана одјекнула језива претња
ПРЕДСЕДНИК иранског парламента Мохамед Багер Калибаф поручио је данас Сједињеним Америчким Државама да треба да држе реч или ће у супротном да плате цену.
12. 07. 2026. у 08:03
ЕВАКУИСАНО СКОРО 2 МИЛИОНА ЉУДИ: Тајфун носи кровове и дрвеће, ниво воде на улицама све већи (ФОТО/ВИДЕО)
ТАЈФУН Бави, најјача олуја која је ове године погодила копнени део Кине, донела је данас обилне падавине на источној обали са снажним ветровима тестирајући способност надлежних служби да се носи са екстремним временским приликама.
12. 07. 2026. у 07:51
"РУСИЈА ЈЕ ЗАЈЕДНИЧКИ НЕПРИЈАТЕЉ" Зеленски би да занемари Бандеру и преко русофобије увуче Пољаке у рат
ПРЕДСЕДНИК Украјине Владимир Зеленски изјавио је да се Украјина и Пољска данас суочавају са заједничком претњом - Русијом, позивајући да се историјске трагедије памте, али да не угрозе будуће односе две земље.
12. 07. 2026. у 07:45
ИРАН УЗВРАТИО УДАРАЦ: Јордан, Кувајт и Бахреин на удару (ВИДЕО)
НАКОН нових америчких напада на Иран, Техеран је узвратио ударима на војне објекте САД у Јордану, Кувајту и Бахреину, пренели су ирански медији.
12. 07. 2026. у 07:27
ПОЉСКИ ПРЕДСЕДНИК РАСПАЛИО ПО УКРАЈИНИ: За Бандерину црвено-црну заставу нема места у Пољској!
ПРЕДСЕДНИК Пољске Карол Навроцки изјавио је да у тој земљи не би требало да буде места за црвено-црну заставу Украјинске устаничке армије (УПА), оценивши да она симболизује идеологију украјинског национализма одговорну за злочине над пољским цивилима током Другог светског рата.
12. 07. 2026. у 07:23
Коментари (34)