КАКО ЈЕ УОПШТЕ ВОЗИО? Полиција у Скопљу зауставила возача - имао је рекордних 3,87 промила у крви
СКОПСКА полиција зауставила је вечерас једног возача код кога је приликом контроле измерено рекордних 3,87 промила алкохола у крв.
Depositphotos
Ово је, како преноси скопски Курир, највећа количина алкохола измерена код једног учесника у саобраћају у тој земљи.
Возачима у Северној Македонији није дозвољено да управљају возилом са више од 0,5 промила алкохола у крви.
А 3,5 промила у крви већ представља озбиљан проблем и може да доведе до појаве коме.
Ова количина алкохола по својој јачини једнака је јачини једне анестезије при хируршкој интервенцији, наводи скопски медиј.
Препоручујемо
ИРАН ЛАНСИРАО РАКЕТЕ СА БОЈЕВОМ ГЛАВОМ ОД ЈЕДНЕ ТОНЕ: Тврде да су погодили аеродром у срцу Тел Авива (ВИДЕО)
ИРАНСКИ Корпус исламске револуционарне гарде тврди да је јутрос лансирао балистичке ракете са експлозивним бојевим главама од једне тоне на аеродром Бен Гурион у Тел Авиву.
05. 03. 2026. у 13:12
РУТЕУ СТИГЛА ОШТРА ПОРУКА ЧЛАНИЦЕ НАТО: Ко каже да већина подржава ударе на Иран?
ШПАНСКА министарка одбране Маргарита Роблес оштро је данас одбацила тврдњу генералног секретара НАТО-а Марка Рутеа да постоји "широка подршка" чланица савеза рату који амерички председник Доналд Трамп води против Ирана.
05. 03. 2026. у 12:54
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)