УХАПШЕН МЛАДИЋ КОЈИ ЈЕ НАПАО ДВЕ ЖЕНЕ У СПЛИТУ: Полиција га пронашла помоћу паса и дронова
МАЛДИЋ који је напао две жене у Солиту је ухапшен.

Foto: Printskrin Twitter/@kojinistanemora
На терену је био јако велики број полицијских снага, користили су се и дронови, као и полицијски пси.
Подсетимо, он је Невенку напао око 7.15 сати у улици Пут Фирула б.б., а затим је кренуо према улици Антуна Бранка Шимића и напао и Кристину У. (40) пришавши јој с леђа док је звонила на интефрон на згради испред броја 77.
Ударио је каменом два три пута по глави, затим јој је чупао косу и ударао шакама по телу да би је након тога бацио на под и наставио да је удара, након чега је отрчао у смеру сплитске пијаце.
Полиција је на месту напада пронашла камен којим је нападач ударао несрећну жену.
Како преносе хрватски медији, Кристина је задобила хематоме на темену, левој страни главе, као и огреботине на оба лакта и колена.
Нападач у досијеу има низ крађа, разбојништва, провала, присиле, недозвољеног држања оружја.
(Слободна Далмација)
Препоручујемо


ПОПЛАВЕ СТИГЛЕ НА БАЛКАН: Нова Градишка под водом, потопљено више од 80 објеката (ВИДЕО)
16. 07. 2021. у 22:49

ПРОНАЂЕНО ТЕЛО ХРВАТСКОГ ВОЈНИКА: Четврти случај за нешто више од месец дана
16. 07. 2021. у 20:08 >> 20:08

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"
РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.
10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем
ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.
10. 08. 2025. у 18:11

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (0)