УЗНЕМИРУЈУЋ ВИДЕО СА ДУНАВА: Глисером прешао преко кајакашке екипе, веслаче једва извадили из реке (ВИДЕО)
ДРУШТВЕНИМ мрежама се шири узнемирујући снимак несвакидшњег инцидента на Дунаву.
Фото: Фејсбук/Принтскрин/Саша Петровић
Снимак је, како пише у опису видеа забележен неких два километра низводно од Текије.
Камера забележила глисер који је великом брзином прешао преко кајака у коме се налазило четворо младих веслача.
Инцидент се догодио 13 . јула у преподневним сатима.
- На румунском делу пловидбеног пута Дунава, два километра низводно од Текије, дошло је до инцидента у коме је глисер прешао преко четворочлане кајакашке екипе?! На кајаку су били јуниори и пуком срећом задобили су само лакше телесне повреде док је кајак тотално уништен - пише у коментару испод снимка.
Веслачима је одмах у помоћ притекла посада брода са кога је и забележен догађај.
У немилом догађају према незваничним информацијама нема учесника из Србије.
УПОЗОРАВАМО, видео је узнемирујућ. Можете га погледати кликом ОВДЕ.
Препоручујемо
ДРАМА У ТИВАТСКОМ ЗАЛИВУ: Покварили се глисери, један се запалио, спасено 12 особа!
26. 06. 2021. у 21:04
ДА ЛИ СРБИЈИ ПРЕТИ ОПАСНОСТ? Хидролог објаснио - поплаве у Немачкој могу утицати на нас
19. 07. 2021. у 12:14
ДУНАВСКЕ ПРИЧЕ БРОДА АМОРАДОС: Трупа која путује до Црног мора данас у Смедереву
12. 07. 2021. у 15:10
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"
ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.
26. 12. 2025. у 12:34
Коментари (0)