САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У ПРИЈЕДОРУ: Погинуо малолетник
У ПРИСУСТВУ тужиоца Окружног јавног тужилаштва Приједор, на лицу места извршен је увиђај, ком приликом је утврђено да је у саобраћајној незгоди учествовало лице М.П. из Приједора управљајући возилом марке мазда и бициклиста малолетно лице из Приједора које је услед задобијених повреда преминуло – наводено је у саопштењу.
Фото О. Матавуљ
Из Полицијске управе Приједор апелују на возаче да поштују саобраћајна правила и прописе и да прилагоде брзину условима на коловозу, а посебан апел бициклистима да се придржавају прописаних правила учествовања у саобраћају и родитељима да обрате дужну пажњу на малолетна лица која су учесници у саобраћају.
(Српска инфо)
Препоручујемо
ТРАГЕДИЈА У ПРИЈЕДОРУ: У реци Сани пронађено мртав мушкарац!
22. 07. 2021. у 23:04
СЕСТРИ АДВОКАТИЦИ ОМОГУЋАВАЛА ЗАРАДУ: Општужница против судије Дрене Марин
14. 07. 2021. у 15:10
ЕЛИТНА ПРОСТИТУЦИЈА У ПРИЈЕДОРУ: Тужилаштво покренуло истрагу
25. 06. 2021. у 06:45
БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)
ВЛАДИМИР Зеленски највероватније користи дрогу, све што говори је манипулација или лаж и представља највећу препреку миру и опстанку Украјине, изјавила је Јулија Мендел, бивши прес-секретар украјинског председника.
12. 05. 2026. у 14:48
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)