"ДОКЛЕ СМО ДОШЛИ": Урнебесна сцена на хрватском приморју "запалила" друштвене мреже (ФОТО)

31. 07. 2021. у 15:47

ЈЕДАН домаћин са Корчуле, решио је да стане на пут "лоповима", те је воће у свом врту, наводно обезбедио видео надзором.

ДОКЛЕ СМО ДОШЛИ: Урнебесна сцена на хрватском приморју запалила друштвене мреже (ФОТО)

Фото: Јелена Субин

На Фејсбук страници, "Дневна доза просјечног Далматинца", осванула је фотографија која је настала на хрватском острву Корчула, а на којој се види младо дрво смокве, на чијем врху се налази окачено упозорење "Смоква је под видео надзором".

У коментарима који су уследили испод објаве, корисници Фејсбука су се лепо нашалили на рачун господина који је посадио смокву, те је и заштитио прописно од туриста који воле да се осладе у повратку с плаже.

"Докле смо дошли", "Овако ћемо и ми маслину", "Ево идеје за сигурност твојих лубеница", "Ни смокву више не смеш мазнути", само су неки од коментара који су побрали највише симпатија.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)

БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)

ВЛАДИМИР Зеленски највероватније користи дрогу, све што говори је манипулација или лаж и представља највећу препреку миру и опстанку Украјине, изјавила је Јулија Мендел, бивши прес-секретар украјинског председника.

12. 05. 2026. у 14:48

НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ! Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.

11. 05. 2026. у 19:09

Коментари (0)

РУСИЈА ГРМИ У САВЕТУ БЕЗБЕДНОСТИ: Ако се стање Ратка Младића погорша, искључиви кривац биће Хаг