ДОДИК ПОРУЧИО СА КОЗАРЕ: Не намеравам да се одазовем на позив Тужилаштва БиХ!
СРПСКИ члан Председништва БиХ Милорад Додик изјавио је данас на Козари да не намерава да се одазове позиву Тужилаштва БиХ на саслушање, након информације да је пријава против њега једна од 29 пријава које се односе на негирање геноцида и ратних злочина.
Фото Танјуг
Он је поновио да ће сваки грађанин Републике Српске који буде узнемираван због наметнутих одредаба Кривичног закона БиХ бити заштићен.
– Ја немам намеру одазвати се, ни њима ни било коме другом, али имам намеру ићи у Сарајево. Баш ме интересује како ће се понашати – рекао је Додик за РТРС.
Он је додао да наводи о пријавама говоре о томе шта је био прави циљ високог представника Валентина Инцка и других да додатно направе раскол.
– Ми не признајемо тај суд, не признајемо те њихове активности. Нећемо их признати никада, ако мисле да имају моћ да нас хапсе и терају по затворима онда нек изволе одмах да крену, другог начина нема. Сваки грађанин Републике Српске, за кога сазнамо да је због тога био узнемираван, биће заштићен – навео је Додик.
Препоручујемо
ДОДИК ОДБРУСИО НЕПРИЈАТЕЉИМА: Српска неће нестати, а Босна не може опстати
10. 08. 2021. у 15:53
ДОДИК НА УДАРУ: Тужилаштво БиХ од СИПА затражило да ме саслуша (ВИДЕО)
19. 08. 2021. у 21:25
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)