НЕМА ДОДИКА: Ердогана испред зграде Председништва дочекали Комшић и Џаферовић (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Турске Реџеп Тајип Ердоган дочекан је испред зграде Председништва БиХ у Сарајеву уз највеће војне почасти.

Фото: Принтскрин
Ердогана је дочекао председавајући Жељко Комшић, након чега су заједно прошетали црвеним тепихом и фотографисали се.
Након интонирања химни две држаце Ердогана је поздравио и бошњачки члан Председништва БиХ Шефик Џаферовић, док српски члан Милорад Додик није присуствовао дочеку испред зграде.
После заједничког фотографисања делегације су ушле у Председништво, где је планиран званични састанак и вечера.
Препоручујемо

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

"ОЛ СТАР" СЕ МЕЊА ИЗ КОРЕНА, Никола Јокић ће добити прилику да заблиста као никада! (ВИДЕО)
НБА лига је донела одлуку да из корена промени формат "ол-стар" меча, потврдио је комесар лиге Адам Силвер.
04. 06. 2025. у 21:50

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)