БРУТАЛНА ТУЧА НАВИЈАЧА: Теже повређен младић у Мостару, два полицајца у болници (ВИДЕО)
У НАВИЈАЧКИМ сукобима у Мостару теже је повређен младић, док су у болници и два припадника МУП-а. Један од њих је погођен каменицом, док се другом такође указивала помоћ.
Фото: Твитер/Принтскрин/@Bljesak
Младић чији су иницијали Е.П (2002.) је пребачен из кантоналне болнице Др. Сафет Мујић на СКБ Мостар где ће му се пружити адекватна медицинска нега, а нажалост младић је тренутно животно угрожен.
Ситуација је тренутно мирна, док је на месту нереда велики број полицајаца. За сада нема ухапшених, а полиција ради на идентификацији и проналаску особа умешаних у инциденте.
До сукоба две групе хулигана дошло је у суботу послеподне код некадашњег мостарског Хотела Еро, у близини Царинског моста.
Према незваничним информацијама, до инцидента је дошло због цртања навијачких графита у том делу града.
Место сукоба обишао је и министар унутрашњих послова Херцеговачко-неретванског кантона Славен Беванда и није желео да коментарише случај док не буде упознат са свим чињеницама.
Градоначелник Марио Кордић је осудио инциденте и тражио да се санкционишу учесници у сукобу.
(Српска Инфо)
БОНУС ВИДЕО: ЕКСПЛОЗИЈА У ПОЛИЦИЈСКОЈ СТАНИЦИ: Повређено 13 полицајаца и два пролазника
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)