"ПАЛИ" БИВША ТУЖИТЕЉКА И ЊЕН МУЖ: Велика акција полиције у Загребу
ЈУТРОС је у акцији УСКОК-а ухапшено више особа, а међу њима су бивша тужитељка Мирела Алерић Пуклин и њен супруг Горан Пуклин.
Tanjug/AP
Хапшење брачног пара Пуклин потврдио је њихов адвокат Љубо Павасовић Висковић.
Додао је да не зна због чега су ухапшени.
Како неслужбено дознаје Индекс, ова хапшења повезана су с афером око Агрокора. Наиме, Мирела Алерић Пуклин водила је предмет у случају Пирушке Цањуге, једне од окривљених у случају Агрокор. Сумња се да је Алерић Пуклин давала податке Цањуги о предмету који је водила против ње.
Супруг бивше тужитељице Горан Пуклин ухапшен је због сасвим друге ствари, неслужбено сазнају хрватски медији, тј. због сумње у намештање јавног конкурса вредног више милиона куна. Ради се о ИТ услугама.
Како сазнају хрватски медији, и остали ухапшени су с подручја Загреба. Овом истрагом, како наводе, обухваћено је пет особа. Неки су ухапшени, а остала хапшења се очекују.
(Index)
БОНУС ВИДЕО - КАКО ПРОВЕРИТИ РАДНИ СТАЖ: Јелица Тимотијевић из ПИО фонда у новој епизоди Фт1П
Препоручујемо
ХРВАТСКА УВОДИ ОБАВЕЗНЕ КОВИД ПОТВРДЕ: Многи ће сутра остати пред вратима
15. 11. 2021. у 21:32
МИЛАНОВИЋ СЕ ОБРУШИО НА АУСТРИЈУ: Шта је то, наука или методе из 1930?
15. 11. 2021. у 21:34
КОЛИНДА СЛАВИЛА СА ПИКСИЈЕМ: Урнебесне фото-монтаже бивше председнице Хрватске
15. 11. 2021. у 13:35
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба
ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.
14. 02. 2026. у 14:35
Коментари (1)