ОМИКРОН СТИГАО У ХРВАТСКУ? У току провере стручњака

СТРУЧЊАЦИ проверавају да ли се омикрон појавио у Хрватској, након што се сумња да се нови сој вируса појавио код једног оболелог грађана.

ОМИКРОН СТИГАО У ХРВАТСКУ? У току провере стручњака

Фото: Депоситпхотос

Иако још нема званичне потврде, лекари сматрају да је баш реч о омикрону, који се последњих дана појавио и у комшилуку, Италији.

Када је реч о делти, четврти талац полако стагнира и Хрватској, али је још увек много смртних случајева. Дневно умире од педесет до готово осамдесет људи, а велики број заражених завршио је и на респиратору.

Хрватска власт не одустаје од обавезник ковид потврда за улазак у јавне и државне зграде, али ковид потврде за сада нису потребне за кафиће и ресторане.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

Светско првенство је подигнуто на виши ниво уз ове бонусе и поклоне