У ХРВАТСКОЈ ОБОРЕН НЕГАТИВАН РЕКОРД: Више од 8.500 заражених, спремају нове мере
ХРВАТСКА је данас забележила рекордан број новооболелих од корона вируса - 8.587 случајева за 24 сата, потврђено је на седници владе.

Фото: ЕПА
- Данас имамо рекордан број нових случајева, њих 8587. Ти бројеви показују да је омикрон вероватно изразито присутан код нас. Знамо да је реч о знатно заразнијој варијанти вируса, а посебно велики пораст имамо у Далмацији, тамо је више случајева него у Загребу. Сваки пети случај у Хрватској је или у СЏ или у Загребу - рекао је премијер Андреј Пленковић.
Да подсетимо, како је Индеx данас незванично пренео, Хрватска данас има око 8.500 нових случајева корона вируса, а тестирано је преко 18.000 људи.
С овим бројевима удео позитивних је око високих 47 посто. Службени подаци тек се очекују.
БОНУС ВИДЕО:
Како се држи "социјална дистанца" у свету и где нас воде мере против короне?
Препоручујемо

БАЦЕ 4.400 ШЛЕПЕРА: Хрвати не воде ралуна - у смећу заврши 268.000 тона хране годишње
04. 01. 2022. у 20:16

ЏЕЈ ДИ ВЕНС УДАРИО НА ЗЕЛЕНСКОГ: То што он ради је апсурдно
У ИНТЕРВЈУУ за интернет портал УнХерд , амерички потпредседник Џеј Ди Венс назвао је нападе украјинског председника Володимира Зеленског на САД „непродуктивном реториком“ и „апсурдним“.
15. 04. 2025. у 10:27

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

"СИНА СМО САХРАНИЛИ У НИКШИЋУ" Жељко Самарџић о највећој животној трагедији: "То је била туга за све нас"
ПЕВАЧ проговорио о болној теми.
15. 04. 2025. у 10:18
Коментари (0)