У БУГАРСКУ САМО СА НЕГАТИВНИМ ПЦР ТЕСТОМ: Нове мере у суседној држави
НАДЛЕЖНИ у Бугарској су саопштили данас да ће се од четвртка захтевати од путника из суседне Северне Македоније, Србије, Турске, али и из Израела, да имају негативан ПЦР тест на вирус корона пре уласка у земљу заједно са валидним ковид сертификатом.
Фото: АП
Мере које је најавило министарство здравља Бугарске у циљу ограничавања ширења веома заразне омикрон варијанте вируса корона већ се примењују на све земље чланице Европске уније осим на Румунију, северног суседа Бугарске, преноси Ројтерс.
У Бугарској је протекле недеље евидентиран највећи дневни број новоинфицираних од почетка пандемије због чега бугарске власти настоје да новим мерама обуздају ширење заразе.
БОНУС ВИДЕО - НАШИ ХЕРОЈИ: Интервју са докторком из ковид амбуланте
Препоручујемо
ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59
СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38
СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)