ХТЕО ДА СКИЈА ЗА ЏАБЕ: Скандал у Словенији, министар отишао из хотела, не плативши рачун!
СЛОВЕНИЈУ тресе афера са министром пољопривреде Јоже Подгоршеком у главној улози.

Фото: Принтскрин
Наиме, након што је у јануару провео зимовање у хотелу ”Бохињ” у Бохињу, а није платио рачун. Министар је неколико дана са супругом био на скијању, а када је требало подмирити рачун од 800 евра једноставно је отишао из хотела. Накнадно је рачун платила пољопривредна задруга КЖК из Крања, а министар је јавност лажно информисао да је на рецепцији уредно подмирио дуг.
Након што је избила афера, министар, који се спрема за предстојеће изборе у Словенији, ћути. Заплео се у разне приче, да је заборавио да плати рачун и да је његова супруга договорила да хотел рачун пошаље поштом. Накнадно, када је рачун већ био плаћен, тражио је од хотела да му га доставе, али афера је већ била у пуном јеку.
Власник хотела је Дамиан Мерлак, који води и пољопривредну задругу која је платила рачун. Министарство пољопривреде и Мерлак су и на суду око пољопривредног земљишта, што још више компликује ситуацију у коју се нашао актуални министар пред изборе.
Препоручујемо

ПОСТИГЛИ СПОРАЗУМ? Јанша и Пленковић верују у брзи договор о рибарењу
28. 03. 2022. у 23:59

ИНЦИДЕНТ У БЕОГРАДУ: Возач аутобуса вређао трудницу, снимак изазвао бес грађана (ВИДЕО)
19. 04. 2022. у 18:24

ВУЧИЋ СЕ ХИТНО ОГЛАСИО ИЗ АВИОНА: Стигла ми је фантастична вест од Ђорђе Мелони (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се из авиона и рекао да му је стигла фантастична вест из Рима.
04. 04. 2025. у 12:49

ПРОГЛАШЕНО ВАНРЕДНО СТАЊЕ У СЛОВАЧКОЈ: Дато упутство и за Србију,Аустрија ЗАТВОРИЛА 20-ак граничних прелаза да спречи ширење слинавке и шапа
МИНИСТАРСТВО пољопривреде Србије апеловало је недавно на све сточаре, ветеринаре и друге актере у сектору сточарства да предузму све неопходне мере како би спречили потенцијални унос болести слинавке и шапа у Србију и буду максимално одговорни.
08. 04. 2025. у 14:48 >> 18:42

ПРЕГЛАСНИ ДОК ВОДЕ ЉУБАВ Комшије Миме Караџића хтеле да сазову савет: "Виђамо Миму, старог вука, како да не"
ГЛУМАЦ Мима Караџић ужива већ неко време са четири деценије млађом Наташом Станић.
08. 04. 2025. у 12:13
Коментари (0)