ОБУСТАВЉЕНА НАСТАВА ЗБОГ ЗМИЈА: Деца у школи у селу Кијево послата кући
У ЈЕДНОЈ школи у селу Кијево, у општини Сански Мост, настава је обустављена због појава змија.

Фото: Профимедиа
Директор ове школе Мухамед Агановић изјавио је за бањалучке Независне новине да је у учионици пронађена кошуљица змије, па су деца послата кући до даљег, а настава ће се одвијати онлајн.
О свему је, каже, обавештена Ветеринарска станица да би се обавила дератизација школских просторија.
Директор Ветеринарске станице у Санском Мосту Сенад Бешић, међутим, каже да није уочен повећан број змија, с обзиром на доба године.
У ово доба године, каже, уобичајено је да змије излазе на сунце да би апсробовале топлоту, а сада је и сезона парења, па се због тога чини да их је више него иначе.
БОНУС ВИДЕО - КИША ЛИЛА КАО ИЗ КАБЛА: Јако невреме у Трстенику, вода ушла у куће

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)