ПИЈАН ЗА КОРМИЛОМ "МОРСКЕ ВИЛЕ": Кривична пријава против капетана брода који је ударио у обалу у Сплиту

Танјуг

24. 07. 2022. у 21:17

СПЛИТСКА полиција ће државном тужилаштву поднети кривичну пријаву против капетана (44) који је под дејством алкохола рано јутрос туристичким бродом ударио у обални зид Инине бензинске станице на сплитској Западној обали.

ПИЈАН ЗА КОРМИЛОМ МОРСКЕ ВИЛЕ: Кривична пријава против капетана брода који је ударио у обалу у Сплиту

Фото: Free Images Pixabay

На броду "Морска вила" било је око 50 путника и сви су неповређени, а брод је потонуо.

Након спроведеног криминалистичког истраживања капетан је осумњичен да је починио кривична дела угрожавања посебних врста саобраћаја, као и загађења околине, преноси Хина.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)