НЕСРЕЋА У БУГАРСКОЈ: Три особе погинуле у експлозији у фабрици оружја
ТРИ особе погинуле су од последица експлозије која се догодила у фабрици наоружања "Арсенал" у Казанлуку, известили су данас бугарски медији.

Фото: Shutterstock
Експлозија у фабрици се догодила нешто после 11 часова по локалном времену, а повређена је и једна жена, пренео је Бугарски национални радио.
На место експлозије одмах су упућене спасилачке екипе и хитна помоћ.
Очевици експлозије јавили су да је експлозија била изузетно јака, као и да је у том подручју дуго био таман облак.
Узрок несреће још увек није саопштен.
БОНУС ВИДЕО: СРПСКА АКАДЕМИЈА НАУКА И УМЕТНОСТИ: Кућа знања и чувар српске културе и идентитета
Препоручујемо

ПРЕДСЕДНИК БУГАРСКЕ: Одбио да потпише декларацију о чланству Украјине у НАТО
03. 10. 2022. у 18:57

БОРИСОВ ВИЂЕН ЗА ПОБЕДНИКА: Шта прогнозирају анкете за изборе у Бугарској?
02. 10. 2022. у 20:08

"РАЗРЕДНИ ДОК ВОДИ МАТУРСКУ ЕКСКУРЗИЈУ" Хит снимак наших кошаркаша са аеродрома - Са Каријем у реду за кафу, коментари пљуште (ВИДЕО)
КОШАРКАШКА репрезентација Србије отпутовала је данас из Београда за Ригу где ће играти на предстојећем Европском првенству.
25. 08. 2025. у 15:30

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

Објављене наге фотографије водитељке РТС-а - као од мајке рођена (ФОТО)
ВЕОМА изазовне фотографије.
25. 08. 2025. у 20:24
Коментари (0)