ДИВАН ГЕСТ АНОНИМНОГ ДОНАТОРА: Оставио поклон деци са сметњама у развоју, јер је петак дан за слаткише

Novosti online

15. 10. 2022. у 00:27

УДРУЖЕЊЕ родитеља деце са потешкоћама у развоју "Мала сирена" из Завидовића има анонимног пријатеља који пази на малишане и никако не заборавља да је петак дан слаткиша.

ДИВАН ГЕСТ АНОНИМНОГ ДОНАТОРА: Оставио поклон деци са сметњама у развоју, јер је петак дан за слаткише

Фото: Фејсбук/Udruženje Mala Sirena

Из Удружења су истакли велику захвалност, наводећи како особа која стоји иза свега не може ни замислити колико ће измамити осмеха и радости, пише Аваз.

- Наш анонимни пријатељ не заборавља петак, наш дан слаткиша. Благо њему или њој, толико осмеха и радости ће бити његова или њена заслуга, а да нико не зна ко је он или она. Хвала драги пријатељу - поручили су из Удружења "Мала сирена".

БОНУС ВИДЕО - РОЂЕНДАНСКО ИЗДАЊЕ НОВОСТИ: У недељу, 16. октобра

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ОБЈАВИЛИ СПИСАК НАЈВЕЋИХ НЕПРИЈАТЕЉА: Ево на ком је месту Хрватска

РУСИ ОБЈАВИЛИ СПИСАК НАЈВЕЋИХ НЕПРИЈАТЕЉА: Ево на ком је месту Хрватска

РУСКИ ски лист „Взгљад“ саставио је и у уторак објавио „Рејтинг непријатељских влада“ како би показао разлику између држава које се свесно супротстављају Русији и оних које су на ту одлуку „против њихове воље натерале спољнополитичке околности“, преноси Слободна Далмација.

14. 11. 2025. у 16:54

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.

13. 11. 2025. у 10:54

Коментари (1)

Штедња – најпоузданији начин да своје планове претворите у стварност