БИО У ЗАТВОРУ ЗБОГ ПЕДОФИЛИЈЕ, ПА СЕ ВРАТИО У ШКОЛУ: Невероватан случај у Сарајеву, професор физичког на послу после скандала
НАСТАВНИК физичког васпитања у Сарајеву враћен је на посао у школу након што је одлежао годину и по дана затвора због педофилије.

Фото: Профимедиа
С. А. је проглашен кривим 2018. године, након што је две године раније оптужен за размену порука и фотографија са ученицом. Њени родитељи су пријавили случај, након чега је приведен.
У то време био је наставник физичког васпитања у основној школи и тренер одбојкашког клуба. Након првостепене пресуде, тужилаштво није предложило никакве мере, па је он могао несметано да ради као наставник док чека на другостепену пресуду.
Након правоснажне пресуде у новембру прошле године и једногодишње затворске казне, као и једногодишње забране рада као наставник, С. А. се вратио на посао јер га закон у томе не спречава.
Суд му је издао и потврду о невођењу кривичног поступка, чиме је стекао све услове да несметано обавља свој посао. Током судског процеса, он је био на неплаћеном одсуству.
(Кликс.ба)
Препоручујемо

"БРАТЕ, НЕДОСТАЈАЋЕШ МИ" Светска звезда се опростила од Михе на СРПСКОМ језику (ФОТО)
16. 12. 2022. у 20:54

ГОРЕЛА КУЋА У ЗАГРЕБУ: Ватрогасци приликом гашења пожара пронашли беживотно тело
17. 12. 2022. у 14:49

ДАЊУ САМ МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, НОЋУ СТРИПТИЗЕТА: "Мушкарци ме се превише плаше, сама сам последњих седам година" (ФОТО)
ЖЕНА по имену Хејли Хупер открила је да јој самопоуздање „уништава“ љубавни живот јер мушкарци сматрају да је „превише застрашујућа“.
23. 05. 2025. у 18:06

ХРВАТ ПОГИНУО НА ФРОНТУ У УКРАЈИНИ: Био официр француске војске, борио се у Луганску
ТОНИ Херцег, Хрват из Босне и Херцеговине и официр француске војске, погинуо је 6. маја у Луганској области у Украјини.
23. 05. 2025. у 17:00

"ТО ПИЈУ САМО ОЧАЈНИЦИ": Британски глумац срамно извређао Србе и ракију (ВИДЕО)
ГЛУМАЦ и комичар Џими Кар имао је свој, не тако светли станд-уп моменат који је обликовало елементарно незнање.
23. 05. 2025. у 11:38 >> 20:47
Коментари (2)