УХАПШЕНА КОНОБАРИЦА МИКИ: Мирнеса пореклом из БиХ ојадила немачку фирму, ставили јој лисице на аеродрому

Новости онлине

24. 01. 2023. у 13:08

МИРНЕСА С. (42), која је осумњичена за крађу милион евра у Немачкој, ухапшена је на аеродрому у Штутгарту, пише Билд.

УХАПШЕНА КОНОБАРИЦА МИКИ: Мирнеса пореклом из БиХ ојадила немачку фирму, ставили јој лисице на аеродрому

Фото: Инстаграм

Мирнеса, пореклом из Бусоваче у БиХ, ухапшена је у понедељак увече. Она је преко свог адвоката поручила полицији да ће се предати, након чега су јој стављене лисице на аеродрому у Штутгаргу.

Мирнеса, бивша конобарица познатија и под надимком Мики, украла је милион евра из једне фирме која се бавила између осталог и транспортом новца, у којој је радила.

Она је ставила новац у црну торбу и нестала, наводи Билд.

БОНУС ВИДЕО: РАЗОТКРИВЕН РАЗБОЈНИК СА ЗВЕЗДАРЕ - Нож је потегла млада женска особа

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.

30. 09. 2025. у 20:58

Коментари (1)

Техноманија и Никола Симић – Нова Енергија која помера границе