"ШМРЧЕМ ЗБОГ АЛЕРГИЈА, А ТИ ДЕЧКО УРАДИ ДВА СКЛЕКА": Жестоке прозивке Милановића и Пленковића
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Пленковић је данас у Опатији, после свечане академије поводом 30. годишњице Приморско-горанске жупаније, одговорио на "прозивке" које му је упутио премијер Андреј Пленковић.
Фото: Танјуг/Хина/Марио Стрмотић/Едвард Сушак
Пленковић је раније рекао да Милановић има "шмркајуће тикове".
- Анемичан је, не може да уради два склека, па коментарише туђа физичка својства. Шмркћем јер сам цео живот имао проблема са алергијама - рекао је он, и додао да Пленковић има политички Туретов синдром.
- Пленковић је лажно анемичан, уопште нема анемију. Ако има неке друге алузије на моје шмркање, нека каже. Али за то нема храбрости - рекао је Милановић.
Милановић је на крају рекао да ће наставити да "шмркће и њушка, пошто је фаза алергија готова, а долази још једна", а онда поручио Пленковићу:
- А ти дечко ради склекове, пријатељски савет.
БОНУС ВИДЕО: ХИЉАДЕ ФРАНЦУЗА НА УЛИЦАМА И ТРГОВИМА - Протести у Паризу против реформе пензионог система
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"САМО ЈЕ ПАЛА, КАО ПОКОШЕНА" Страшна трагедија Милоша Бојанића, преминула је у 48. години
ОВАЈ губитак је оставио неизбрисив траг на његову породицу...
03. 04. 2026. у 15:33
Коментари (0)