ТРАГЕДИЈА ИЗБЕГНУТА "ЗА ДЛАКУ": Крузер умало ударио у трајект, капетан кажњен
РАНО јутрос у сплитској градској луци умало су се сударили трајект и крузер.
Foto: Printscreen/dalmatinskiportal.hr
Како пише портал Далмација данас, капетан мини крузера изводио је маневар у луци, без одобрења лучке капетаније.
У том је тренутку у луку упловљавао трајект, који се кретао својом стандардном рутом, те је скоро дошло до судара два пловила.
На снимци која кружи друштвеним мрежама види се да су се трајект и крузер избегли за длаку.
Инцидент је пријављен Лучкој управи, која је потом обавестила Лучку капетанију. Како сазнаје споменути портал, у мини крузеру у том тренутку се налазило око 50 путника, а након инцидента његов је капетан кажњен високом новчаном казном.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)