ЗЕМЉОТРЕС У ХЕРЦЕГОВИНИ: Јак удар, а затим потрес, епицентар код Груда
ЗЕМЉОТРЕС јачине 4,2 степена по Рихтеру погодио је подручје Херцеговине, објавио је Европско-медитерански сеизмолошки центар.

Фото: Shutterstock/Илустрација/Гоогле мапс
Епицентар земљотреса био је седам километара од Груда, 37 километара од Мостара.
Земљотрес је забележен на дубини од 7 километара.
"Јак удар и затим се јако затресло", написао је један корисник Твитера испод објаве ЕМСЦ-а.
Још увек нема информација о евентуалној штети.
БОНУС ВИДЕО: АКТИВИРАО СЕ ВУЛКАН НА ИСЛАНДУ - Ово је већ трећа ерупција за две године
Препоручујемо

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!
ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.
20. 07. 2025. у 15:05

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)