ДРАМА У ХРВАТСКОЈ: Дојава о бомбама стигла путем мејла, полиција на ногама
СПЛИТСКА полиција од јутрос, пре седам часова, проверава дојаве о бомбама које су стигле на четири локације у том граду.

Фото Танјуг/АП
У анонимном имејлу, који је послат и медијима, наводи се да су постављене експлозивне направе у градској управи Бановини, у Цркви Светог Фрање, код споменика Хрватским одбрамбеним снагама и у сплитском шопинг центру "City center one", преноси хрватски портал Индекс.
У Бановини је радно време од седам сати, па није било потребе за евакуацијом, само су запослени упозорени да не долазе на посао, јавља Далматински портал.
Сплитско-далматинска полиција саопштила је да је јутрос примила електронску пошту са анонимном дојавом о наводно постављеним експлозивним направама.
Како је навела, на све локације су послати полицијски службеници који проверавају истинитост дојава и предузеће све мере и радње с циљем заштите безбедности грађана.
БОНУС ВИДЕО: ПАЛА ТЕРАСА СА 11. СПРАТА СОЛИТЕРА: Драма у Булевару Михајла Пупина на Новом Београду
Препоручујемо

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом
ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.
06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ РАТ ОКОНЧА!" Зеленски изнео три украјинска захтева за дугорочни мир са Русијом
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски огласио се након што је договорен састанак Владимира Путина и Доналда Трампа и открио шта су његови циљеви на мировним преговорима.
07. 08. 2025. у 16:00
Коментари (0)