ПОЗНАТ МОТИВ: Откривено зашто је убијена мала Вања
ТЕЛО нестале девојчице Вање Ђ. из Скопља пронађено је код Велеса, након седмодневне потраге, а македонска полиција наводи да је убијена истог дана када је и нестала, тачније 27. новембра. Како истичу, мотив убиства је користољубље.

Фото: Принтскрин
Поред њеног тела пронађена још једна убијена особа, стара око 70 година. Како је раније пренето, очекује се да ће тројица од петорице осумњичених за убиство вечерас бити приведени Кривичном суду.
Подсећамо, Вања је нестала 27. новембра у Скопљу на путу до школе, док су њени родитељи, Зорица и Александар, сумњали да је отета.
Последњи пут виђена је на Булевару Партизанског одеја испред "Броз кафеа", одакле се изгубила, а последњи сигнал са њеног телефона био је преко пута Универзалске сале.

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

ИСТИНА О БЕБЕКОВОМ ПОРЕКЛУ: Демантовао погрешне информације
ПЕВАЧ Жељко Бебек прославио се у бенду Бијело дугме, а онда је низао успехе и у соло каријери. Он је деценијама на јавној сцени, а мало ко зна да његово име није Жељко.
25. 06. 2025. у 16:30
Коментари (0)