ПОРОДИЦА СПРЕЧИЛА БЛАЋЕЊЕ УБИЈЕНЕ АМРЕ ИЗ ТУЗЛЕ Брат и сестра демантовали све лажи: "Она је била часна и поштена жена" (ФОТО)
НОВИ случај фемицида потресао је Босну и Херцеговину. Наиме, у Тузли је службеник МУП-а Тузланског кантона Елвис Ћустендил са више хитаца убио Амру Кахримановић, која је преминула на лицу места.

Фото: Фејсбук принтскрин
Ћустендил је потом побегао, а брзом интервенцијом Специјалне јединице МУП-а ухапшен је испред зграде у којој је живео. Како је потврдио Џевад Корман, комесар Министарства унутрашњих послова Републике Турске, Ћустендил је био алкохолисан.
Портал Дневни аваз контактирао је са породицом убијене Амре Кахримановић, која је демантовала наводе да су она и Ћустендил били у некаквој вези.
Син и брат убијене су изјавили да је Кахримановићева била часна и поштена жена у својој вери.

Фото: Фејсбук принтскрин
Ћустендил није дежурао кобне ноћи. У бар је дошао са пријатељима са којима је пио. Сат времена пре убиства догодио се инцидент у локалу, због чега је позвао полицију јер је један од његових „колега” са којим је седео реметио јавни ред и мир.
Кахримановић је, кажу очевици, тражиla од гостију да напусте локал, тражећи да плате оно што су попили и да оду, али је Ћустендил, који је био чест гост овог локала, то одбио.
Након тога је дошло до свађе између несрећне жене и полицајца, због чега је Ћустендил извадио пиштољ и испалио неколико метака у њу, пише Аваз.
(Курир/Јутро.хр.)
Препоручујемо

ОВАКО ЈЕ УХАПШЕН ПОЛИЦАЈАЦ-УБИЦА: Окружили га специјалци, није имао шансе (ВИДЕО)
07. 02. 2024. у 23:42

НИЈЕ НИ КУПИЛА КАРТУ, НА ПЛАЖИ ЈОЈ ПОНУДИЛИ БЕСПЛАТНУ ВОЖЊУ: Нови детаљи трагичне смрти Новосађанке у Будви
ТИНЕЈЏЕРКА је, како каже њен близак пријатељ, била девојка пуна живота, имала је много планова за будућност, а тек је имала 19 година, и цео живот је био пред њом, а сада је читава њена породица завијена у црно.
30. 05. 2025. у 14:42

УКРАЈИНА ИЗВЕЛА ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ НАПАДА НА РУСИЈУ: Аеродроми у Москви затворени, уништена важна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је током ноћи извела један од највећих напада дроновима од почетка рата, гађајући више циљева на територији Русије. Због напада су московски аеродроми били приморани да привремено обуставе рад, што је изазвало хаос у ваздушном саобраћају.
28. 05. 2025. у 09:45

УЧЕНИЦИ БИЛИ ЗАБЕЗЕКНУТИ: Шта је наставница обукла - одмах је сликали, фотке су обишле свет
НАСТАВНИЦА Вероника Дукју потрудила се да визуелизује своју лекцију из анатомије. Њен потез одушевио је хиљаде корисника друштвених мрежа, на којима су се прошириле фотографије са њеног часа.
04. 06. 2025. у 10:42
Коментари (0)