САРАЈЕВО ПОГОДИО НОВИ ЗЕМЉОТРЕС: Други потрес данас у главном граду БиХ (ФОТО)

Татјана Марковић

19. 02. 2024. у 18:18

САРАЈЕВО је погодио нови земљотрес, јавља ЕМСЦ.

САРАЈЕВО ПОГОДИО НОВИ ЗЕМЉОТРЕС: Други потрес данас у главном граду БиХ (ФОТО)

Фото: Принтскрин ЕМСЦ

Престоницу БиХ је у 18.04 погодио земљотрес јачине 2,9 степени по Рихтеровој скали.

Подсетимо, јутрос у 9.20 је у Сарајеву забележен потрес од 3,9 Рихтера.

Пријављене материјалне штете није било, али је, по информацијама Центра цивилне заштите сарајевског кантона, изненадни удар изазвао благу панику код деце у школи.

Све школе имају план и програм према којем се управљају у оваквим случајевима.

БОНУС ВИДЕО - МЕСТО ЗЛОЧИНА У БЕОЧИНУ: Кућа у којој су убијене мајка и ћерка

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом

ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.

06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: Није довољно јак! Мађар окренуо леђа америчком лидеру?

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: "Није довољно јак!" Мађар окренуо леђа америчком лидеру?

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан досад је био један од највернијих европских савезника Доналда Трампа, посебно када је реч о рату у Украјини и обећањима о брзом постизању мира. Али током викенда по први пут јавно је критиковао америчког председника, поручивши да Трамп, барем засад, није показао довољно снаге да увери европске лидере да зауставе рат.

06. 08. 2025. у 16:06

Коментари (0)

ИЗБАЦИТЕ ЈЕ НАПОЉЕ! Како је изгледао први сукоб Шешеља са блокадерима: Све завршено за трен ока (ВИДЕО)