ХОРОР У КОМШИЛУКУ: Младић (22) убоден ножем на улици, није имао шансе да преживи

Дејана Калинић
Дејана Калинић

24. 02. 2024. у 10:16

МЛАДИЋ (22) преминуо је од последица рањавања ножем у Сплиту, саопштила је Полицијска управа сплитско-далматинска. Хорор се догодио у 5 од 1 ујутру у Улици Домовинског рата када се више особа гуркало, након чега је неко извадио нож и убо момка.

ХОРОР У КОМШИЛУКУ: Младић (22) убоден ножем на улици, није имао шансе да преживи

Фото АП

Повређени младић је хитно пребачен у сплитску болницу, али је у 1:20 преминуо од задобивених  повреда. Полиција је привела три мушке особе које се доводи у везу с наведеним догађајем.

- Ноћас, један сат иза поноћи у Сплиту, у Улици Мажуранићево шеталиште, 22-годишњак је нападнут од стране мушкарца који му је задао убодну рану у пределу прса. Повређени 22-годишњак је возилом хитне помоћи превезен у болницу где је преминуо у току ноћи, пише Индекс.хр.

Одмах по дојави полицијски службеници су изашли на лице места које су осигурали те су кренули у потрагу за осумњиченима. Обавештена је заменица Жупанијског државног тужилаштва која је изашла на место догађаја.

- У службене просторије доведено је више особа од којих су две ухапшене у вези са убиством и над њима је у току криминалистичко истраживање с циљем утврђивања казнене одговорности - објавила је полиција.

Како јавља Слободна Далмација, ухапшена су тројица браће. Напад се догодио испред зграде у којој живе.

Према неслужбеним информацијама, сва тројица су се сукобила с 22-годишњаком. У једном тренутку најстарији брат је отишао по нож у стан у којем живе. Њиме је задао више тешких рана младићу који им је подлегао. По доласку полиције се опирао хапшењу. Када је уведен у службено возило, главом је ударао у жичану преграду у возилу и урлао на сав глас.

- Не знам јесу ли и пре неког напали, али знају улазити у продавнице, печењаре и кафиће и тражити паре. Нисам видео да су агресивни. Нисам ништа чуо док нису дошле Хитна и полиција са сиренама. Ко зна зашто су напали јадног момка и још њих три на једнога - испричао је за Слободну Далмацију станар оближње зграде.

Сумња се да је свађа кренула након што је 22-годишњак одбио браћи дати новац, но за сада се случај не води као убиство из користољубља, јавља Далматински портал.

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕНУТАК КАДА ЈЕ КИЈЕВ УТОНУО У ТАМУ: Више од пола града без струје услед руског масовног напада (ФОТО/ВИДЕО)

ТРЕНУТАК КАДА ЈЕ КИЈЕВ УТОНУО У ТАМУ: Више од пола града без струје услед руског масовног напада (ФОТО/ВИДЕО)

РУСКЕ ракете и дронови у петак ујутру погодили су енергетску инфраструктуру и стамбена подручја широм Украјине, усмртивши седмогодишњег дечака у Запорожју и оставивши више од половине Кијева без струје, саопштили су украјински званичници, пише Кијев пост.

10. 10. 2025. у 07:34

БРИТАНЦИ У СТРАХУ: Испливали тајни документи, Путин планира нуклеарни напад на 32 локације у Европи

БРИТАНЦИ У СТРАХУ: "Испливали тајни документи, Путин планира нуклеарни напад на 32 локације у Европи"

КАКО страхови од претње коју Русија представља европској безбедности настављају да расту, забринутост због ширег конфликта и нуклеарног оружја и даље тиња. Владимир Путин редовно маше "нуклеарним сабљама" од како је Русија у фебруару 2022. напала Украјину, упозоравајући Запад због његове подршке Кијеву, пише британски Express.

08. 10. 2025. у 07:55

Коментари (0)

КРЕТЕНИЗАМ!: Зашто није снимљен филм На Дрини ћуприја?