"КРАТКО, АЛИ ЈАКО": Земљотрес погодио БиХ

Дејана Калинић
Дејана Калинић

24. 02. 2024. у 13:31

Босну и Херцеговину је неколико минута пре 13 сати погодио земљотрес.

КРАТКО, АЛИ ЈАКО: Земљотрес погодио БиХ

Фото: Новости

За сада нема информација о јачини и епицентру потреса.

"Осетило се", "У Илијашу се осетило", "Кратко, али јако, Сарајево", "Прво се чула бука, а онда је баш јако заљуљало" су само неки од коментара на страници ЕМСЦ-а.

(Телеграф.рс)

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВУЧИЋ НА ПИТАЊЕ БИ-БИ-СИ-ЈА О ТРАМПУ МЛАЂЕМ: За нас је важно да превазиђемо оптерећења из 1999. године

ВУЧИЋ НА ПИТАЊЕ БИ-БИ-СИ-ЈА О ТРАМПУ МЛАЂЕМ: За нас је важно да превазиђемо оптерећења из 1999. године

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се грађанима из Палате Србија, а питање му је поставио новинар Би-Би-Си-ја о сусрету са Доналдом Трампом Млађим.

14. 03. 2025. у 19:17

ИЗ КРЕМЉА ОТКРИЛИ: Појављивање Путина у војној униформи значи само једно

ИЗ КРЕМЉА ОТКРИЛИ: Појављивање Путина у војној униформи значи само једно

ПОЈАВЉИВАЊЕ руског председника Владимира Путина у Курској области у униформи је сигнал који говори о одлучности да се у најскорије време заврши операција ослобађања Курске области, рекао је портпарол Кремља Дмитриј Песков новинару Павлу Зарубину за ТВ „Русија 1“.

13. 03. 2025. у 15:32

Коментари (0)

БОРИЛА САМ СЕ СА ПРИТИСКОМ: Рускиња открила шта је размишљала током меча, а онда поменула и Роџера Федерера