БРУКА: Српским повратницима у 10 ни марка за инфраструктурне пројекте
Српске повратничке општине у Федерацији остале су без средстава Министарства за људска права и избеглице БиХ.

Фото: Принтскрин
Дрвар, Гламоч, Грахово и Босански Петровац пријавиле су на конкурс Министарства више пројеката, али ниједан није одобрен. У овим општинама то називају срамним. У Министарству кажу да ове локалне заједнице овог пута нису биле приоритет.
(РТРС)

МОНСТРУОЗНО! Овај хоће да влада Србијом! Жене му криве кад их неко силује или пребије!
ВУК Нектаријевић, студент блокадер са Машинског факултета у Београду, који је тобож бициклом ишао у Стразбур, има у најмању руку проблематичне ставове.
20. 04. 2025. у 14:35

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОТВОРЕН ХРИСТОВ ГРОБ Ево шта су нашли: "Колена су ми клецала, нисам то очекивао - вековима је био затворен" (ВИДЕО)
"АПСОЛУТНО сам задивљен. "
19. 04. 2025. у 08:39
Коментари (0)