ОГЛАСИЛА СЕ БОЛНИЦА О МУШКАРЦУ КОЈИ СЕ ЗАПАЛИО У ЗАГРЕБУ: Познато у каквом је стању повређени
МУШКАРАЦ који је запалио сам себе на Марковом тргу у Загребу и даље је у животној опасности и налази се у јединици интензивне неге, саопштили су 30 из Клинике за трауматологију КБЦ Сестре милосрднице
FOTO TANJUG/ FOTO HINA/ TOMISLAV PAVLEK
- Мушка особа која се данас самозапалила на Марковом тргу у Загребу те је збринута на Клиници за трауматологију КБЦ-а Сестре милосрднице у јединици интензивног лечења, је и даље у животној опасности с обзиром на обим и тежину задобијених повреда; опекотине четвртог степена те захваћеност целе површине тела - стоји у кратком саопштењу које су потписали проф. Давор Вагић, директор КБЦ Сестре милосрднице, те проф. Динко Видовић, начелник Клинике за трауматологију у Драшковићевој, преноси Вечерњи лист.
FOTO TANJUG/ FOTO HINA/ TOMISLAV PAVLEK
БОНУС ВИДЕО
Препоручујемо
ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У ХРВАТСКОЈ: Погинуо бициклиста, полиција на терену
02. 06. 2024. у 16:16
ДРАМА У ЗАГРЕБУ: Мушкарац се полио бензином и запалио на Марковом тргу
11. 06. 2024. у 10:53
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)