ПРЕМИНУО МУШКАРАЦ КОЈИ СЕ ЗАПАЛИО У ЗАГРЕБУ: Повреде биле претешке, није му било спаса

В.Н.
В.Н.

11. 06. 2024. у 22:08

ЧОВЕК који се јутрос око 9.40 сати полио бензином и запалио на Марковом тргу преминуо је, нажалост, у Клиници за трауматологију КБЦ-а Сестре милосрднице у Загребу.

ПРЕМИНУО МУШКАРАЦ КОЈИ СЕ ЗАПАЛИО У ЗАГРЕБУ: Повреде биле претешке, није му било спаса

FOTO TANJUG/ FOTO HINA/ TOMISLAV PAVLEK

- Мушка особа која се данас самозапалила на Марковом тргу у Загребу те је била збринута на Клиници за трауматологију КБЦ-а Сестре милосрднице у јединици интензивног лечења је успркос предузетим напорима лекара преминула од задобијених повреда нешто после 21 сата - саопштили су из болнице.

Реч је о 57-годишњаку који је задобио опеклине четвртог степена, а лекари из Клинике саопштили су да је задобио и ендоопекотине, те да је у болницу стигао у изразито тешком стању јер му је готов цела површина тела била захваћена опекотинама.

Подсетимо, мушкарца је на Марковом тргу први уочио полицијски службеник који око зграда Владе и Сабора обавља безбедносне послове. Кренуо је према мушкарцу који се у том трену полио запаљивом течношћу, а полицајац је одмах зграбио ватрогасни апарат и започео с гашењем. Убрзо су стигли и ватрогасци као и Хитна помоћ која је мушкарца хитно превезла на Клинику за трауматологију.

(24сата.хр)

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Досад незабележено! Грци масовно почели да пишу на српском језику! (ФОТО)