ТРАГЕДИЈА: У експлозији погинуло дете

Novosti online

19. 06. 2024. у 21:46

ДАНАС је око 18 сати на подручју Обровца у Хрватској из сада неутврђеног разлога дошло је до експлозије у којој је погинуло дете, саопштила је Полицијска управа задарска.

ТРАГЕДИЈА: У експлозији погинуло дете

Фото: Shutterstock

Две женске особе колима Хитне медицинске помоћи превезене у Општу болницу Задар на пружање даље лекарске помоћи.

Полицијски службеници обезбеђују место догађа, а након што се испуне сви безбедносни услови приступиће се спровођењу увиђаја. Из полиције су рекли да тренутно не могу да дају више информација о догађају.

О догађају је упознато надлежно државно тужилаштво у Задру.

(Index)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић

ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.

07. 06. 2025. у 11:30

Коментари (0)

Спој ритма и дечје маште - Хуманитарни мјузикл “Боки и КрокРоцкодилоси” за помоћ Фондацији Једро