ДВОСТРУКО УБИСТВО У ХРВАТСКОЈ: Полиција привела осумњиченог

Дејана Калинић
Дејана Калинић

20. 06. 2024. у 15:08

У СЛАВОНСКОМ Броду догодило се двоструко убиство за које је осумњичен 45-годишњи мушкарац.

ДВОСТРУКО УБИСТВО У ХРВАТСКОЈ: Полиција привела осумњиченог

Фото: Shutterstock

Мушкарац је ухапшен и тренутно се налази на испитивању.

Око 13.50 часова, у Оперативно-комуникацијском центру Полицијске управе бродско-посавске примљена је дојава о постојању сумње у почињење кривичног дела - убиства.

Полицијски службеници су на месту догађаја у Славонском Броду, Св. Ловре, затекли два мртва тела две особе, 76-годишњака и 78-годишњакиње.

Полицијски службеници у заједничкој сарадњи са Жупанијским државним тужилаштвом спроводе увиђај и криминалистичко истраживање којим ће се утврдити важне чињенице и околности наведеног догађаја.

(Телеграф.рс)

БОНУС ВИДЕО

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

УМРО НА БИНИ: Смрт Љубе Мољца о којој је причала Југа - тог јутра га је јако болела глава, а ближио му се 46. рођендан