ЗАОБИЛАЗИЛИ КОЛОНУ, ПА БРУТАЛНО ПРЕТУЧЕНИ: Отац и син жртве песничења на Хрватској граници - завршили у болници
ДВОЈИЦА Конављана, отац и син, јуче касно поподне завршили су у болници након што их је напало десетак страних држављана који су чекали у колони за прелазак границе на ГП Карасовићи, извештава Дубровачки вјесник.
Foto: Shutterstock
Према информацијама, отац и син су заобилазили километарску колону како би стигли до своје куће.
- Када су их видели да возе другом траком, зауставили су их ови који су чекали на излазак из Хрватске, ваљда су мислили да желе прећи ред на граници. Покушали су им објаснити да не иду на границу већ кући, али су их напали. Десетак њих их је тукло. Полиција је стигла, привела тројицу, а хитна је одвезла наше у болницу - рекао је извор описујући шта се јуче догодило.
- Познајем обојицу и гарантујем да они нису изазвали инцидент. Сви их знају у Конавлима, и то су угледни људи. Жао ми је што се овакве ствари догађају, али бојим се да се ово може поновити. Зато сам и надлежним службама упутио захтев да се на ГП Карасовић отвори још излаза према Црној Гори и да се састав софтверски појача како би процедура скенирања докумената ишла пуно брже - поручио је Ласић.
Хрватски медији упутили су упит ПУ дубровачко-неретванској о овом инциденту и очекују њихов одговор ускоро.
Како се незванично сазнаје, ради се о оцу и сину који планирају отворити брзу храну у некадашњем угоститељском објекту близу границе.
(Курир/Дубровачки вјесник)
БОНУС ВИДЕО: ЦЕЦА ПОКАЗАЛА КАКО ВЕЖБА НА ГРАНИЧНОМ ПРЕЛАЗУ
Препоручујемо
ТОТАЛНИ КОЛАПС НА ЕВЗОНИЈУ: Чека се сатима, колонама се не види крај (ФОТО)
21. 07. 2024. у 11:18
ДРАМА НА ГРЧКО-ТУРСКОЈ ГРАНИЦИ: Граничар упуцан у стомак, хитно пребачен у болницу
20. 07. 2024. у 23:34
ТРЕНУТАК КАД ЈЕ СРБИЈА ЗАНЕМЕЛА! Вучић се ухватио за главу након признања ове храбре жене: Дође ми да заједно са вама плачем!
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић се ухватио за главу након што му је грађанка Бора открила борбу за усвајање детета и проблеме са социјалном помоћи, обећавши да ће покушати да учини све што може да проблем буде решен.
20. 02. 2026. у 22:47
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"КОСОВО, СРБИЈА, УСТАНИТЕ!" Трамп поздравио и госте којих није било у сали
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп основао је Одбор за мир, али је већ на оснивачком састанку "Одбора за мир" запретио ратом. Претњу из говора поновио је и у авиону за Џорџију. Озбиљност показује и премештање носача авиона у источно Средоземље.
21. 02. 2026. у 09:40
Коментари (0)