СНИМАО ГОЛУ ДЕЦУ, ОБЕЗБЕЂЕЊЕ ПРИМЕТИЛО ЊЕГОВО ЧУДНО ПОНАШАЊЕ: Немачки туриста ухапшен у Ровињу, у његовом рачунару пронађени снимци
ПОЛИЦИЈА је ухапсила 33-годишњег мушкарца, држављанина Немачке, у Ровињу након што је у туристичком објекту ухваћен како снима нагу децу подводном камером.

Фото: Shutterstock
Како се наводи у полицијском извештају, радници компаније за обезбеђење су у четвртак око 15 сати у туристичком објекту на подручју Ровиња затекли немачког држављанина како у воденом парку подводном камером снима нагу децу.
Радници су интервенисали и обавестили полицију која је приступила хитном привођењу осумњиченог.
Током претраге његовог возила и мотоцикла, полиција је пронашла и запленила рачунар, меморијске картице, као и камеру којом је извршено снимање.
Пронађени материјал на камери садржавао је инкриминирајуће снимке, због чега је осумњичени одмах приведен. Након проведеног криминалистичког истраживања, осумњичени је смештен у притворску јединицу.
Из полиције истичу повећану свест и реакцију запослениху туристичким објектима када је реч о непримереном снимању, што је кључно за брзо поступање и спречавање сличних инцидента у будућности.
(Курир/АТВ/М.ЦГ.)

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

ИСТИНА О БЕБЕКОВОМ ПОРЕКЛУ: Демантовао погрешне информације
ПЕВАЧ Жељко Бебек прославио се у бенду Бијело дугме, а онда је низао успехе и у соло каријери. Он је деценијама на јавној сцени, а мало ко зна да његово име није Жељко.
25. 06. 2025. у 16:30
Коментари (0)