ИЗРЕЧЕНА ПРЕСУДА: Две и по године због крађе скупоцених возила
ДАВОР Н. осуђен је у Суду БиХ на две и по године затвора због учешћа у организованој крађи скупоцених возила.
Фото: Профимедиа/Илустрација
Пресуда је изречена након што је оптужени споразумно признао кривицу, а осуђен је за организовани криминал, тешку крађу, прање новца и кријумчарење.
ДАВОР Н. је обухваћен предметом "Волан", заједно са Д. Ц. и другима у коме је оптужено више од 25 људи.
Суд је након изрицања пресуде оптуженом продужио притвор, пише "Глас Српске".
Препоручујемо
ПУЦЊАВА У ШКОЛИ У САРАЈЕВУ: Тинејџер пуцао у ученика, полиција и даље на лицу места
24. 10. 2024. у 09:53 >> 10:05
"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".
01. 11. 2025. у 19:52
САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.
29. 10. 2025. у 16:17
"ОНА ЈЕ ЗЛА!" Ова позната српкиња је заова Снежане Ђуришић (ФОТО)
"МАЛО је зла, али је наша..."
02. 11. 2025. у 16:10
Коментари (0)