ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО ХРВАТСКУ: "Тресла се зграда поштено, два јака удара, као експлозија" (ФОТО)
ЈОШ један земљотрес, овог пута јачине 3,1 степен Рихтерове скале, погодио је Хрватску, само сат времена након слабијег подрхтавања.

Фото: Новости
До новог потреса дошло је 17 километара од Ријеке, на дубини од 10 километра. Потрес је регистрован у 8.49 сати по локалном времену.
Грађани пишу на сајту ЕМСЦ да је овај земљотрес био јачи и да је добро задрмало.
"Затресло и тутњило дуже", "2 јака удара, као експлозија", "Нема шансе да је ово било само 3,0, дрмала сам се на столици и тресла се зграда поштено. Јадраново", "Већ сам се за врата ухватила да ћу вам изаћи али није дуго тресло", само су неки од коментара грађана.
Да подсетимо, слаб потрес магнитуде 1,9 према Рихтеру затресао је у четвртак у 7.48 часова подручје недалеко од Ријеке. Епицентар је био код Злобина.
Како су пријавили грађани након слабијег потреса, углавном су током земљотреса чули "неугодан звук", али нису осетили да се тло тресло. Било је и оних који су пријавили и вибрацију.
За сада нема информација о повређенима или материјалној штети.
(Телеграф)
Препоручујемо

ТРИ ТЕЛА ПРОНАЂЕНА У КУЋИ У ХРВАТСКОЈ: Полиција у просторији затекла једну ствар
04. 12. 2024. у 13:56

ДОДИК ЖЕСТОКО УДАРИО НА СТАНИВУКОВИЋА: Докле ћеш бити полтрон најгоре врсте?
ПРЕДСЕДНИК Милорад Додик упитао је данас градоначелника Бањалуке Драшка Станивуковића "докле ће бити полтрон најгоре врсте који се свакодневно додворава Сарајеву, а оптужује Републику Српску".
21. 08. 2025. у 19:40

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

Да ли је она најзгоднија водитељка на РТС-у? Објавила фотке у бикинију са плаже
ВОДИТЕЉКА Драгана Косјерина привлачи пажњу својим атрактивним изгледом где год се појави.
22. 08. 2025. у 13:24
Коментари (0)