УМЕСТО У САМИЦУ, ОТИШАО У СМРТ: Запалио своју затворску ћелију, па преминуо од тешких повреда
СТРАНИ држављанин стар 23 године преминуо је у Клиничком центру у Љубљани, након што је пре недељу дана запалио своју затворску ћелију.

Фото Pixabay free images
Мушкарац је задобио тешке повреде у пожару који је изазвао у својој ћелији у затвору Доб, смештеном око 50 километара југоисточно од Љубљане, пренела је СТА.
Пожар је избио прошлог уторка ујутру, непосредно пре него што је требало да буде премештен у самицу због лошег понашања.
Он је такође оштетио врата, а када су чувари успели да провале у ћелију, затвореник се онесвестио.
Почели су са реанимацијом, након чега је пребачен у болницу. Нико други није повређен у инциденту.
Страни држављанин је служио затворску казну због кријумчарења људи, али није наведено које држављанство је имао.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО:
Ухапшени припадници две организоване криминалне групе због кријумчарења миграната
Препоручујемо


ЗАТВОРЕНИК ЗАПАЛИО ЋЕЛИЈУ У СЛОВЕНАЧКОМ ЗАТВОРУ: Хоспитализован услед тешких повреда
08. 01. 2025. у 19:18

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"СА РАЧУНА ПОДИГНУТ ОГРОМАН НОВАЦ, КОНТЕЈНЕР НЕСТАО" Ланетова ћерка изнела нове тврдње о имовини покојног оца
ПРОШЛО је четири године од смрти легенде нашег глумишта, Милана Ланета Гутовића, који нас је напустио 25. августа 2021. у 75. години.
02. 09. 2025. у 21:21
Коментари (0)