"ДЕЦА СУ ВРИШТАЛА, МОЈ СИН ЈЕ БИО ТАМО": Отац младића описао детаље страве у дискотеци у Северној Македонији (ВИДЕО)
НАЈМАЊЕ 50 особа настрадало је у пожару који је избио у дискотеци „Пулс“ у граду Кочани у Северној Македонији, преносе македонски медији.
Foto: Printskrin
Отац 17-годишњака који је био у дискотеци "Пулс", Ивица, изјавио је у интервјуу за ТВ21 да му је син послао снимак путем друштвене мреже Фејсбук Месинџер око 3 сата ујутру, али да је у том тренутку спавао.
- Трагедија, страшна, људи вриште, мој син је био тамо али је срећом побегао. Јутрос смо дошли да видимо, а шта сам видео? Било је страшно, немам речи то да опишем - изјавио је отац.
Према његовим речима, на улици је остала гардероба и торбе оних који су били у дискотеци.
- Дискотека није нова, одавно постоји, а ми смо излазили кад смо били млади - додаје он.
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)