ОЧАЈНОМ ОЦУ ИЗ КОЧАНА СТИГЛЕ СТРАШНЕ ВЕСТИ: Од јутра трагао за ћерком која је била у дискотеци, саопштили му да је мртва
ЛЕПА Тасева, сестра повређене Марије Тасеве, пронађена је данас поподне међу погинулима у пожару дискотеке Кочани.
Фото: Фејсбук
Њен отац, који је тражио по болницама у Скопљу, саопштио је да је, нажалост, међу погинулима и његова Лепа.
- Почивај у миру заувек ћеш остати у мом срцу моја најлепша ћерка Лепа Тасева - написао је очајни отац на друштвеним мрежама.
Фото: Фејсбук
Марија, двадесетогодишња девојка која је била једна од повређених у пожару у дискотеци у Кочанима, сведочила је да је у тренутку избијања пожара била гужва и да је пала на земљу док је излазила напоље.
- Сви су почели да беже напоље. Сви су покушавали да се спасу. Моја сестра је изгубљена. Не можемо је нац́и ни у једној болници. Сада овде чекамо резултате да видимо да ли ц́емо је нац́и, ако не, евентуално у Скопљу. Излазец́и напоље, пала сам на земљу и други су ме газили, једноставно сам била образом на земљи - рекла је Тасева.
Препоручујемо
ПРОВОКАЦИЈЕ СА ЈУГА Дрон упао у ваздушни простор: Оволико му је Ким дозволио да лети
09. 01. 2026. у 23:45
ТРАМП ПОРУЧИО: Нафтне компаније које улажу у Венецуелу добиће безбедносне гаранције
09. 01. 2026. у 23:30
ТРАМП УПУТИО ПИСМО ОРБАНУ: Ево шта му је поручио
ПРЕМИЈЕР Мађарске Виктор Орбан објавио је на друштвеној мрежи Икс писмо које је добио од Доналда Трампа, у којем председник Сједињених Америчких Држава истиче да су односи САД и Мађарске јачи него икада и да се заснивају на заједничким вредностима.
09. 01. 2026. у 10:22
ПОКРЕНУТА ДВОСТРУКА ДИПЛОМАТСКА ОФАНЗИВА: Страх због Гренланда преплавио Европу, лидери сада имају нову тактику
ЕВРОПСКЕ владе покренуле су двоструку дипломатску офанзиву како би убедиле председника САД Доналда Трампа да одустане од својих претензија према Гренланду - кроз лобирање у Вашингтону и притисак на НАТО да отклони безбедносне забринутости америчког председника.
09. 01. 2026. у 13:11
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (0)