ДРАМА У ШКОЛИ У ВЕЛЕСУ: Ученик ставио лисице другу и претио му пластичним пиштољем

Биљана Ристивојевић

19. 03. 2025. у 09:10

УЧЕНИК шестог разреда Основне школе у Велесу ставио је лисице на руке другом дечаку из разреда и у њега уперио пластични пиштољ.

ДРАМА У ШКОЛИ У ВЕЛЕСУ: Ученик ставио лисице другу и претио му пластичним пиштољем

Фото: Википедиа

Инцидент се догодио јуче у преподневним сатима, а из полиције су саопштили да је пиштољ послат на вештачење и да се чекају налази.

О догађају су обавештени јавни тужилац и Центар за социјалну заштиту Велеса.

Како је саопштио директор школе „Васил Главинов” Драги Кочевски, ученик је у школу дошао са лисицама и пиштољем и унео их је у разред, а успео је да их искористи током школског одмора.

- Ставио је лисице другу на руке из разреда и уперио у њега пластични пиштољ. То је изазвало панику међу осталим друговима из разреда, али и дежурним наставником који је одмах обавестио директора и разредног старешину - испричао је Кочевски.

Он је рекао и када су се појавили дечак је испустио пиштољ и побегао.

- Отишао је кући. У школу је дошла полиција, а позвао сам и његове родитеље. Сада је у току процедура утврђивања свих околности овог догађаја - рекао је директор школе, пренели су скопски медији.

(Танјуг)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: Изненађени смо коментарима Захарове на рачун Србије и председника Вучића

ДРЖАВНА секретарка у Министарству спољних послова (МСП) Републике Србије Невена Јовановић огласила се на друштвеној мрежи "X" поводом коментара портпарола Министарства спољних послова Русије Марије Захарове на рачун Србије и председника Републике Александра Вучића, истакавши да они као МСП изражавају изненађење поводом истих.

07. 11. 2025. у 14:04

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (0)

ЈЕЗИВО: Хаг донео монструозну одлуку о генералу Младићу