ПЛЕНКОВИЋ ДОКАЗАО И ЗВАНИЧНО ПОТВРДИО ДА ЈЕ УСТАША!
За Пленковица, усташки поздрав "За дом спремни" логичан и нормалан.
Фото: Профимедиа
О транспаренту ЗДС који су Бед Блу Бојси обесили на фудбалској утакмици у Максимиру, Пленковић је рекао да је, колико схвата, транспарент био порука загребачком градоначелнику Томиславу Томашевићу.
Мислим да је порука логична, додао је, с обзиром на Томашевићеву "потпуну неконзистентност" око допуштања односно недопуштања концерта Марка Перковића Томпсона.
"Допустити концерт у јулу, након што је био пребукиран Хиподром у мају кад је изворно Томпсон тражио концерт... Дакле, није се могло проћи Хиподромом тих неколико месеци док се нису завршили локални избори. Онда допусти концерт у суботу, али не може концерт у недељу. Нек' оде мало у Истру и Вараждин и види како СДП и ИДС третирају исту тему", поручио је Томашевићу.
Препоручујемо
ЗЕЛЕНСКИ ЗАКУКАО: Русија напала енергетске објекте, лансирано 113 дронова и три ракете
14. 01. 2026. у 11:34
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (1)