ТЕШКО ПОВРЕЂЕНА ЖЕНА: Спуштање падобарном кренуло по злу, ветар јој пореметио планове

ПОЉАКИЊА (36) тешко је повређена у несрећи током спуштања падобраном у Истри.

ТЕШКО ПОВРЕЂЕНА ЖЕНА: Спуштање падобарном кренуло по злу, ветар јој пореметио планове

Foto: Unsplash/Kent Weitkamp kweitkamp

Поречка полиција је у петак, 29. маја око 15.50 сати, примила дојаву да је на спортском аеродрому у Улици Карла Хугуеса дошло до несретног догађаја у којем је повређена 36-годишња пољска држављанка.

Несрећа се догодила када је пољска држављанка, приликом спуштања с падобраном, погрешно проценила смер ветра, промашила слетну травнату писту и слетела на оближње стабло висине око три метра те је том приликом задобила повреде.

Повређена је пребачена у ријечку болницу, где су јој констатоване тешке повреде, објавила је истарска полиција, која ће о догађају обавестити Агенцију за цивилноваздухопловсттво.

БОНУС ВИДЕО: Овако је ухапшен осумњичени за убиство деде на Новом Београду

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

КРАЈ СВИХ МИСТЕРИЈА - САД ЗНАМО КО ВОДИ РАТ ПРОТИВ СРБИЈЕ: Шешељ се ванредно укључио у програм и разобличио ко стоји иза мрачних акција