УХАПШЕНИ ПРЕМИНУО У ПОЛИЦИЈСКОЈ СТАНИЦИ: Он је приведен због провале и крађе

Танјуг

24. 07. 2020. у 21:23

МУШКАРАЦА који је јуче ухапшен због сумње да је починио крађу проваљивањем, преминуо је у полицијској станици у Ријеци, саопштила је данас приморско-горанска полиција.

УХАПШЕНИ ПРЕМИНУО У ПОЛИЦИЈСКОЈ СТАНИЦИ: Он је приведен због провале и крађе

Илустрација полиција Фото П. Милошевић

Мушкарац стар 37 година јуче рано ујутру у 3.45 сати ухапшен је у средишту Ријеке, у Улици Виктора цара Емина.

Полицијски службеник, који је током јутрошњег обиласка приметио да ухапшеник не даје знаке живота, позвао је хитну помоћ, али покушаји реанимације нису успели, преноси Хина.

Тело је превезено на Завод за судску медицину и криминалистику Медицинског факултета у Ријеци како би се утврдио узрок смрти.

У току је криминалистичко истраживање које спроводи стручни тим дирекције полиције, у координацији с надлежним државним тужилаштвом, како би се расветлиле све околности тог догађаја.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

СТРОЖА РЕГУЛАТИВА ДАЛА РЕЗУЛТАТЕ: Снажан фокус на заштити малолетника