КОРОНА У БиХ: Још 231 случај заразе вирусом

Танјуг

01. 08. 2020. у 13:26

У ПОСЛЕДЊА 24 сата у Босни и Херцеговини регистрован је 231 случај корона вируса.

КОРОНА У БиХ: Још 231 случај заразе вирусом

Фото: Депозит

У Федерацији БиХ потврђена су 162 случаја ЦОВИД-19, а у Републици Српској - 69.

У протекла 24 сата у Федерацији БиХ тестирана су 444 узорка, од којих су 162 позитивна на САРС-ЦоВ-2, преноси босански портал Клиx.

У Федерацији БиХ до сада су тестирана 87.552 узорка, а корона вирус је потврђен код 7.013 особа.

Од почетка пандемије у Федерацији БиХ су преминуле 163 особе које су биле заражене корона вирусом.

У последња 24 сата у Републици Српској (РС) извршено је тестирање 522 лабораторијска узорка, а вирус корона потврђен је код 69 особа.

Преминуле су још четири особекоје су биле позитивне на корона вирус.

До сада је у РС потврђено 4.911 случајева корона вируса, а од почетка епидемије преминуле су укупно 173 особе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ДЕВОЈКА Милана Мишић (26) из Шида трагично је преминула 15. јула, а на вечни починак испраћена је два дана касније у пратњи неутешне породице, пријатеља, рођака и многобројних суграђани који се данима од ње опраштају на друштвеним мрежама.

27. 07. 2025. у 08:48

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: "Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих"

КРИСТИЈАН Голубовић огласио се из Клиничко-болничког центра Земун, где се тренутно налази заједно са супругом Кристином Спалевић. Њихова деца тренутно су хоспитализовани, а породица пролази кроз тежак период.

28. 07. 2025. у 22:12

Коментари (0)

КАД СРЦЕ ДИШЕ ЗА НАЈМЛАЂЕ: Фондација Mozzart донирала неонатални респиратор Тиршовој